Ремені

Ремінь

на замовлення

Ремінь в тому вигляді, в якому ми звикли його бачити в сучасному світі, з'явився лише на початку XX століття. Але сьогодні він, як і раніше, продовжує давню тенденцію - відображати статус власника. Погодьтеся, неприпустимо бачити ділову людину в хорошому костюмі та з ременем з дешевого матеріалу та безглуздою пряжкою.

Ательє "Роуз Тейлор" зі задоволенням представляє Вам італійські ремені з натуральної шкіри від фірми Stefano Corsini S.R.L. Ці ремені відповідають всім запитам етикету ділової моди. З таким ремнем Ви ніколи не будете відчувати себе невпевнено. Вони міцні, елегантні та відображають всі потреби сучасного чоловіка.

Як вибрати ремінь

Аксесуари привертають увагу не менше, аніж дороге пальто або розкішний костюм. Виготовлений за індивідуальним замовленням костюм повинен бути доповнений ременем з дорогої шкіри з елегантною пряжкою.

Є ряд нюансів "правильного" ділового гардероба, щоб підкреслити статус і гарний смак:

Ремінь підбирається до взуття.

Якщо ваше взуття зшите на замовлення, має сенс виготовити ремінь з того ж матеріалу. 

Ремінь повинен бути виготовлений тільки з якісної натуральної шкіри із трошки закругленими краями і добре профарбованим бічним краєм. Ремінь повинен поєднуватися за кольором і стилем з іншими шкіряними аксесуарами - туфлями і портфелем, пряжка ременя повинна підходити до годинника, запонок та затискача краватки. Не припустимо використання в діловому стилі ременів з фігурними пряжками.

Social