Костюм на замовлення

Індивідуальне пошиття одягу на замовлення

Свобода колірних і фактурних рішень, ідеальний край костюма по вашій фігурі, тканини найвищої якості і робота найкращих майстрів - все це складові Вашого успіху. Ми створюємо одяг, який надихає на вдосконалення себе і навколишнього світу. Ми створюємо одяг для яскравих, сильних особистостей, для справжніх чоловіків, для кращих представників свого покоління. Ми створюємо одяг, в якому ви відчуєте себе ідеально.

Перше враження -

не оманливе!

Сьогодні в світі бізнесу найважливіше - вміти піднести самого себе. Щодня люди оцінюють Вас і Вашу компанію. Найчастіше подібні оцінки засновані на вашій зовнішності. Як казав Оскар Уайлд: "Тільки дурні люди не судять по зовнішності", і тому ділова людина повинна виглядати щонайменше респектабельно. Процвітаючий бізнесмен завжди усвідомлює важливість створення правильного іміджу. Добре одягнена людина, тим самим, дає зрозуміти, що він поважає себе і людей, з якими має справу. "Одяг, обрана Вами, і яку Ви носите, - це відображення Вашої індивідуальності."

Індивідуальне пошиття

відмінного чоловічого одягу

Компанія "Роуз" надає послуги з індивідуального пошиття чоловічого одягу: костюми, піджаки, пальто, брюки, сорочки, краватки

Індивідуальний пошив чоловічих весільних та ділових костюмів. Послуга індивідуального пошиття, яка надається компанією "Роуз" відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях.

На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми створюємо індивідуальну викрійку. Якщо Ви хочете призначити c нами зустріч в нашому салоні, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися про зустріч по телефону з секретарем-референтом.

Компанія "Роуз" рада запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог.

Замовляючи костюм в "Роуз" Ви можете бути впевнені у високому рівні індивідуального обслуговування. 

Індивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошив
10 років бездоганної роботи

"Роуз" здійснює професійний пошиття одягу для чоловіків вже більше 10-ти років! З року в рік напрацьовується впізнаваний дизайнерський почерк. Завдяки постійному відстеження модних тенденцій можна замовити оптимальний варіант незалежно від форми, статури, ваги, зросту. Майстри використовують в роботі безліч прийомів, що дозволяють здійснювати пошиття піджаків, сорочок, жилетів, брюк, які стрункою і презентують свого власника в "кращому світлі" ..

Стильно і модно - то, що сидить по фігурі і забезпечує зручність. Замовити в ательє пошиття піджака і брюк у Львові можна, скориставшись консультацією стиліста (безкоштовно). Спеціаліст порадить: Відповідний колір - зшиті моделі в сміливих кольорах або класика в чорному, коричневому, сірому, синьому відтінку; Ідеальний стиль - можна пошити любі варіації: casual, дербі, етно, мілітарі, сафарі; Нюанси, що прикрашають образ - краватка, запонки, ефектний ремінь, красива взуття. При підборі стиліст враховує особливості фігури, щоб при посадці костюма виділялися її гідності.

В ательє кравець реалізує будь-який задум: ​​"трійки", "двійки", фраки, смокінги. Важлива перевага - не тільки естетичний пошиття, але і доступна ціна! Предмети гардеробу, зшиті тут, задовольнять вишуканістю, незвичністю, розкішністю. Недорогий послугою є виїзд кравця на будинок (обслуговування: Львів та область).

Компанія "Роуз" надає послуги з індивідуального пошиття чоловічого одягу: костюми, піджаки, пальто, брюки, сорочки, краватки

Індивідуальний пошив

чоловічих костюмів

Послуга індивідуального пошиття, яка надається нашою компанією відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми створюємо індивідуальну викрійку.

Якщо Ви хочете призначити c нами зустріч в нашому салоні, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися про зустріч по телефону з секретарем-референтом.

Компанія "Роуз" рада запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог.

Social