Костюми на замовлення

Пошиття чоловічих костюмів

Чоловічий

костюм

Костюм - це лице ділової людини. Кожен чоловік хоче виглядати солідно, адже часто від зовнішнього вигляду людини залежить результат ділових переговорів. Це залежить не тільки від сприйняття нас іншими людьми, але і від того, як ми самі себе сприймаємо.

Погодьтеся, що людина одягнена не найкращим чином, особливо якщо це явно помітно на тлі інших, буде відчувати себе ніяково і невпевнено. І справа тут не тільки у вартості костюма, адже буває таке, що і дорогий костюм сидить кумедно або неохайно, або не поєднується з іншими предметами гардеробу або темпераментом власника.
 

Пошиття чоловічих костюмів

Створення ділового образу починається з пошиття чоловічого костюма - це дуже тонкий процес, що вимагає крім доброго смаку ще й наявності глибоких пізнань в світі моди, ділового етикету і сучасних технологій виробництва тканин та одягу. Перед тим як зшити костюм на замовлення, дизайнер повинен розбиратися в психології, щоб зрозуміти, які речі будуть відповідати характеру клієнта, його манері спілкування і поведінки. У нашому ательє ми використовуємо саме такий підхід. Увага до кожної найдрібнішої деталі, яка в подальшому увіллється в загальний гармонійний образ - ось що відрізняє дійсно професійну дизайнерську роботу.

Всю інформацію ми подаємо з перших рук - будьте впевнені, на будь-яке Ваше питання з пошиття костюма Вам відповість безпосередньо дизайнер, що займається виготовленням Вашого замовлення.

Для полегшення подальшої співпраці, ми зберігаємо всі Ваші розміри, викрійки, зразки підгонки, зразки тканин і фотографії готового костюма в спеціальному архіві. У майбутньому, якщо Ви захочете виготовити аналогічний чоловічий костюм на замовлення ві Львові або іншому місті, Вам достатньо буде просто повідомити нам про це і костюм буде готовий в найкоротші терміни.

Наші костюми виготовляються з найкращих тканин відомих на весь світ виробників, таких як Ermenegildo Zegna, Holland & Sherry, Dormeuil, Loro Piana, Scabal, Charles Clayton і Fintes. Індекси тканин починаються від Super100 і закінчуються Super250.

 

 

Чоловічий костюм на замовлення

"Роуз" - це офіційно діловий стиль одягу, чоловічі ділові костюми, смокінги, фраки та інші моделі чоловічого одягу, що створюють імідж сучасної ділової людини.

Послуга індивідуального пошиття, яка надається компанією "Роуз" відповідає всім критеріям якості і гарантії. Пошиття чоловічого одягу починається зі створення індивідуальної викрійки, заради якої ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях.

На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми створюємо індивідуальну викрійку.

Компанія "Роуз" є привілейованим трендом і задає стиль затребуваного одягу, це будинок дизайнерської моди, що спеціалізується на пошитті чоловічих ділових костюмів за індивідуальним замовленням, сорочок, смокінгів, спортивного одягу для чоловіків.

Продумана

кожна деталь

Оригінальний підклад, ґудзики, нетривіальні форми кишень - кожна деталь буде особливою і підкреслить Вашу елегантність!

Social