Аксесуари

Аксесуари

для чоловічого костюма

Опрацьовуючи стиль завжди варто приділяти окрему увагу аксесуарам - саме вони вносять заключний штрих в створення гармонійного образу. Погано підібрані аксесуари здатні зіпсувати враження навіть від дуже дорогого і якісного костюма.

Тому вибір аксесуарів повинен бути на рівні, відповідному рівню одягу. Будь-які аксесуари - чи то запонки чи краватка повинні ідеально підходити до костюму і вигідно доповнювати його. Все повинно поєднуватися за стилем і колірною гамою. Як і будь-яка деталь класичного образу, кожен аксесуар повинен виглядати дорого і презентабельно.

Чоловічі аксесуари - це те, що відображає Вашу індивідуальність

При підборі аксесуарів для класичного костюма варто уникати зайвої яскравості та химерності - це зайве для класичного стилю і може здатися поганим смаком. Представницький і продуманий образ - важливий фактор, який здатен значно підкреслити враження про людину під час ділової зустрічі, що вельми важливо.

Довірте створення образу професійним дизайнерам класичного одягу. Багаторічний досвід і якість роботи співробітників ательє "Rose Tailor" зуміли оцінити багато відомих людей. Увага до кожного клієнта та бездоганний смак наших дизайнерів стануть запорукою чудового стилю і елегантності в будь-якій з найменших дрібниць.

Social